Tead ja ehk oled ka käinud sellistes kaubanduskeskustes nagu Ülemiste Keskus, Kristiine Keskus, Lõunakeskus jne? Nüüd lõpuks on olemas ka suur ostukeskus internetis - EpoeKeskus.ee.

EpoeKeskus.ee ühendab endas üle 200 Eestis tehtud ja Eesti tarbijale mõeldud internetipoe. Erinevalt tavalistest ostukeskustest, ei ole meie müügipind piiratud ja seetõttu kasvame üpris kiiresti. Igapäev lisandub meie internetipoodide keskusesse vähemalt üks uus e-pood.

Meie ostukeskus pakub väga laia valikut erinevaid tooteid, erinevatelt pakkujatelt. Samuti on plaanis hakata meie EpoeKeskuse kaudu korraldama sooduskampaaniaid, jagama meie poodide sooduskuponge ja palju muud huvitavat. 

Eriliseks teeb meie EpoeKeskuse ka see, et ostu sooritamiseks ei juhatata keskuse külastajat siit välja konkreetse e-poe lehele, vaid kogu ostlemine toimubki nagu ei lahkuks te keskusest. Oleme seda lahendust põhjalikult täiendamas ja peagi pakume veel mitmeid uusi võimalusi.

Soovitame elavalt kasutada ka meie foorumi lehte, et saaksite avaldada arvamust, ettepanekuid või ka asjalikku kriitikat meie ja meie e-poodnike teenuste, toodete kohta. Vaata meie foorumit - www.epoekeskus.ee/foorum.

Veel üks meie keskuse e-poode ühendav asi on see, et kõik meie e-poed baseeruvad Elitec Groupi innovatsiooniauhinnaga tunnustatud e-poe lahendusel. Kui ka sinul on huvi luua oma internetipood, siis soovitame julgelt valida partneriks Elitec, sest praeguste andmete põhjal on nad ka suurimad e-poe loojad Eestis. Vaata e-poodide looja Eliteci kodulehte siit. 
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail: